Kniha - Na vlnách časuOficiálna anotácia:

Tri ženy.
Jeden osud.
Napriek tomu, že sa nikdy nestretli, ich životy spája rieka času.

Lucia je mladá ambiciózna žena, pre ktorú je práca všetkým. Myslí si, že šťastie tkvie v kariérnom postupe a nevyhľadáva lásku ani podporu blízkych. Jedného dňa však pocíti na vlastnej koži, že sa nedá donekonečna skrývať za prácu a chladnú rozvahu.

Na ceste životom ju sprevádzajú dve záhadné ženy z minulosti, ktoré jej postupne odhaľujú svoje príbehy prostredníctvom snov a dávno stratených spomienok. Lucia sa dáva unášať na vlnách času a popritom čelí horko-sladkej realite. 
Prekoná prekážky, ktoré si pre ňu pripravil osud? 
A postaví jej na boj so zlom láska?

Prečítajte si osviežujúci romantický príbeh so štipkou mágie, ktorý vám očarujúcim spôsobom poodhalí životy našich predkov v kontraste s dnešným uponáhľaným svetom.

Román o nenaplnenej láske, s prvkami mágie a nadprirodzena, odohrávajúci sa v troch časových rovinách. Príbeh o ženách, pre ženy, ktoré obľubujú v knihách prelínajúce sa osudy, mystiku, tajomno, históriu v kombinácii s prítomnosťou. 


Informácie o knihe

Autor: Ali Dvořáčková - Čaja z Paláca
Jazyková úprava: Majka Danihelová
Tvorba obálky: Daniel Dianovský
Počet strán: 356
Rok vydania: 2020
EAN: 9788057015895
Formát: PDF, ePUB


Objednávky 

Ekniha na 1000 kníh vo forme pdf - TU - 3€

Už onedlho aj na Martinuse vo forme pdf, ePUB - TU - 3€

Tlačená kniha je momentálne rozobratá. V prípade záujmu je možnosť urobiť dotlač, no musím mať objednávku na minimálne 15 ks. Kto má teda záujem, píšte na adresu navlnachcasu@gmail.com - 6.5 € + 2.7€ poštovné na SK (9.4€ na CZ)


Recenzie:

Ak máš akýkoľvek postreh, názor k môjmu románu, spokojne mi ho napíš tu, do správy, do mailu, môžeš ma sledovať na FB, alebo na IG.

FB: Sedmá pomněnka (TU)

Drominička číta (TU)

IG: Parvitaska (TU)


Úryvky z knihy:

Ali Čaja z Paláca

Komentáre

 1. Gratuluji k prvotině, milá paní spisovatelko! Ať se daří! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi krásne. Potrebujem dostatok pozitivnej energie 😍😍

   Odstrániť
 2. Odpovede
  1. Ďakujem veľmi krásne, aj keď je to zatiaľ iba v takom maličkom samonáklade, ale poteší :-)

   Odstrániť
 3. Gratuluji k prvotině :) Ať se daří :) Jen takový malý tip pro příště - chtělo by to lepší obálku. Kvalitnější fotky, lepší přechod a hlavně úplně jiný font. Promiň. Studovala jsem to a nezapře se to. Ber to prosím jen jako radu pro příště. Rozhodně ti nechci zkazit radost nebo cokoliv! :X
  Každopádně námět knihy vypadá velmi zajímavě. A kdo čte tvůj blog musí už podle anotace poznat, že to je tvoje dílo. Zní to úplně jako ty :)

  Gabux | Poslední článek

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi krásne. Aj za typ. Bohužiaľ, badget na knihu som minula za kvalitnú korektúru a editorku. Obálku sme museli zbúchať sami s mojim mužom a ja som mu neskonale vďačná aspoň za to, že nejakú mám. Ak by som ho nemala, tak som bez obálky úplne lebo ja som totálne antitalent na veci technické. Ale rozumiem, mnohí ľudia mali s obálkou trochu problém. Ono, ja som asi jediná na svete ktorá nesúdi knihu podľa obalu.

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Za každý komentár, pochvalu, pokarhanie i konštruktívnu kritiku ďakujem

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Diagnóza: Tetania - novodobý problém mladých

Ako by vyzeral svet, ak by ženy vládli neobmedzenou SILOU?

...ale nemôžem povedať, že som to neskúsila!!!