"Ženy, ktoré čítajú sú nebezpečné, pretože sa nenudia a nech sa stane čokoľvek, majú vždy únikovú cestu" .... Daria Bignardi

sobota 16. januára 2016

Vyhodnotenie

Na koho sa usmialo šťastie


Milý môj čitateľ.
Hneď zo začiatku ti musím povedať, že sa teším. Toto je moja štvrtá súťaž odkedy spracovávam tento môj pokus o blog, a počet súťažiacich sa zvýšil na štyri. Viete čo je super? S každou súťažou sa zväčšuje počet súťažiacich? 
Nie je to super? Ak to takto pôjde ďalej, tak o moju sto dvadsiatu piatu súťaž budem mať sto dvadsať päť súťažiacich. To bude aké výborné, toľko ani cien nemám, ale nevadí...teším sa sama zo seba. A dúfam že sa tešíš so mnou :-).

A všimol si si, že sa na počítadle objavilo číslo 5000? Sama som rada, že za dva týždne pribudla tisícka. Sama tomu neverím. Takže, aby sme prešli k vyhláseniu výsledkov mojej súťaže:

Pozn. Dnes som prišla na to, že profesionálni blogeri a blogerky tomu nadávajú, že "Giveaway"..., ale keďže nie som profesionál, budem naďalej fungovať s našou dobrou, rodnou slovenčinou (povolené je aj nárečie a v niektorých prípadoch čechizmus)...:-)).
Tu sú víťazi mojej súťaže.


Takže, ako som v úvode povedala, súťažiacich som mala štyroch a v ponuke tri knihy, nebol to až taký problém. 

Fanfáry poprosím!!!
1.) O knihu Aj ja teba od starého dobrého Matkina mala záujem iba jedna osôbka, kniha je jej:
Lenka D.


2.) Knihu od Joy Fieldingovej Až na dno dostane Janka Dračica.3.) A nakoniec, o knihu Zjavné čary od Tucker Malarkeyovej mali záujem dve súťažiace.Výherkyňu vyžreboval Ošo, keďže nevie čítať, aby to bolo korektné. Aby som to nemala také jednoduché, papierik s menom výhercu vhodil do svojho ukulele. A keď sa mi konečne podarilo lístok vydolovať, zistili sme, že výherkyňou sa stáva Katka (Kacenka37).Víťazom srdečne blahoželám, a tí, na ktorých sa šťastie neusmialo, nebanujte. Už teraz sa môžete tešiť nabudúce. Určite budem ešte "rozdávačná" s nejakou už prečítanou knihou, alebo mojou vlastnoručne vyrobenou "dobrôtkou".

A taktiež si ma ešte môžeš pridať do kruhov, ak si tak ešte neurobili. Budem len rada ak uvidím, že ma aj sleduješ :-). Avšak nevadí, ak si píšem aj sama pre seba. Je to fajn sebaterapia. 

Prajem ti krásny deň, a teším sa na náš spoločný budúci zážitok. Neviem či bude o mojom pokuse schudnúť, piecť, o nejakej knihe alebo hlúposti ktorá sa mi stala, či nejakej blbosti ktorú urobili mne.
Neboj, ja sa s tým s tebou určite podelím :-)    

Citát na záver:

"Tešme sa aj z tých najmenších maličkostí, pretože nikdy nevieme, či nám život prinesie ešte niečo krajšie a väčšie."

                                      Anonym

2 komentáre:

Za každý komentár, pochvalu, pokarhanie i konštruktívnu kritiku ďakujem